SÜRDÜRÜLEBİLİRLİLİK


Alhatoğlu Zeytinyağlarını tercih eden pek çok tüketicimizin, yeryüzünde yaşayan çevreye duyarlı yüzlerce birey gibi ekosisteme nasıl katkı sağlayabileceğini ve dünya için nasıl olumlu bir etki yaratacağını düşündüğüne eminiz.
Alhatoğlu Gıda ailesi de aynı amaçları güderek, aynı duyarlılığı gösterir. İçinde yaşadığı doğanın önemini ve değerini bilir. Tüm faaliyetlerini bu değer çevresinde şekillendirir.

Dünyanın ekolojik dengesinde gıda döngüsünün yerinin çok büyük olduğunun farkında olarak enerji ve atık yönetimi yoluyla faaliyetlerinin etkisini azaltır ve çevreye karşı sorumluluğunu asla unutmadan hareket eder.

Sadece bugünü düşünmek yetmez. Alhatoğlu, yarını da düşünmenin önemini asla göz ardı etmeden üretir. Bunun sonucunda üretimleri, bütün dünya adına sürdürülebilir bir gelecek arzusunun önüne engel çıkarmamış olur.

Meyvenin yetişmesinden hasadına, sıkımından size ulaşmasına kadar en iyi sürdürülebilirlik uygulamalarıyla hareket eder ve doğaya bağlılığını güçlendirerek sofralarınıza kadar ulaşır.