NATÜREL SIZMA

Bildiğinden Şaşmayanlara
Alışık Olduğunuz Lezzet

  • MARKABESTOLIO
  • WEB SİTESİwww.bestolio.com

Zeytinyağı çok narindir. Zeytinin yağa çevrilme sürecinde veya depolama esnasında hatta daha ağaç dalında meyve iken başına gelen her olumsuzluğun izi zeytinyağında kimyasal ve duyusal analizlerle tespit edilebilir. Analizler sonucunda bir zeytinyağı sınıfı geçebilir ise naturel sızma zeytinyağı tanımı ile satışa sunulabilir.

Bestolio Naturel Sızma Zeytinyağı yalnızca fiziksel yöntemler ile elde edilen çiftçilerimizin ürettiği zeytinyağları yüksek hassasiyetli laboratuvarlarımızda  Türk Gıda Kodeksi kriterlerine uygunluğu onaylananlar sadece filtre  edilerek modern tesislerimizde özenle ambalajlanmaktadır.

RİVİERA

Sıcak Yemekler ve Yeni Başlayanlar İçin

  • MARKABESTOLIO
  • WEB SİTESİwww.bestolio.com

Ham zeytinyağının rafine edilmesi ile Rafine Zeytinyağı, Rafine Zeytinyağına Natürel Sızma Zeytinyağı ilavesi ile Riviera Zeytinyağı elde edilir.

Riviera Zeytinyağı  sıcak  yemekler ve  diğer bitkisel yağlardan zeytinyağına geçiş yapmak isteyenler  için uygun fiyatlı  iyi bir seçenektir.

Zeytinyağı tadının baskın olmasını istemeyenler için özellikle kızartma ve tatlılarda diğer bitkisel yağlar gibi rahatlıkla tüketilebilir.

Riviera zeytinyağı mutfakta sıvı yağ kullandığımız tüm yemekler için lezzetli bir alternatiftir.

PRINA YAĞI

Mutfakların yeni pişirme yağı

  • MARKABESTOLIO
  • WEB SİTESİwww.bestolio.com

Prina, zeytin meyvesinin fiziksel işlemler uygulanarak yağının ve suyunun büyük kısmı alındıktan sonra kalan meyve eti ve çekirdek parçacıklarından oluşan püredir. Yüzde 3 civarında alınamamış yağın organik çözücüler ve fiziksel yöntemlerle özütlenmesi ile ham prina yağı elde edilir.
Ham prina yağının rafine edilmesiyle rafine prina yağı, naturel zeytinyağı ile zenginleştirilmesiyle prina yağı adını alır. Zeytinyağının ürün kardeşleri arasında en uygun fiyatlı olanıdır. Yüksek sıcaklığa dayanıklı olması sebebiyle özellikle kızartmalarda kullanım için idealdir. Dumanlanma noktası yüksek Donma derecesi düşüktür. Hafif lezzetiyle yemeklerinizde ön plana çıkmaya çalışmaz. Diğer bitkisel yağların kullanıldığı tüm yemekler ve tatlılarda sağlıklı ve lezzetli bir alternatiftir.

Shopping Basket
Görüşmeyi Başlat
Alhatoğlu Zeytinyağları
Whatsapp Destek Hattı

Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?