GİZLİLİK POLİTİKASI

Alhatoğlu Gıda Limited Şirketi, ziyaretçileri tarafından sitesindeki formlar aracılığıyla sunulan kişisel verileri (isminiz, elektronik posta adresiniz, iş ve ev adresiniz, telefon numaranız, v.b.) üçüncü kişilere satmaz, kiralamaz veya hiçbir şekilde kullandırmaz. 

Find out about sizzling hot game

Alhatoğlu Gıda Limited Şirketi, bu bilgileri aşağıdaki amaçlar için kullanacaktır:

-Size basılı yayınlar/yazışmalar göndermek,

-Size elektronik posta ile basın bültenleri veya bildirimler göndermek,

-Satın aldığınız malları ve/veya ödüllerinizi teslim etmek.

Kişisel bilgilere sadece yetkili Alhatoğlu Gıda Limited Şirketi personeli ve bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan temsilcilerimiz erişebilirler. Alhatoğlu Gıda Limited Şirketi, kişi kimliklerini açıklamadan, istatistiksel bilgileri (tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, v.b.), Web sitesini iyileştirmek ve genel olarak tüketicileri hakkında daha çok bilgi sahibi olmak amacıyla kullanır. Bu bilgiler üçüncü kişilere açıklanmaz.

Alhatoğlu Gıda Limited Şirketi, sitesindeki bağlantılar aracılığıyla gideceğiniz diğer sitelerin, Alhatoğlu Gıda Limited Şirketi’nin Gizlilik İlkeleri’ne uyacağını garanti etmez; bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, gittiğiniz sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz.